Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

12.05.2011 14:07

Державтоінспекція запропонувала внести зміни в законодавство, згідно з яким інспекторам буде дозволено вилучати права у водіїв припаркувавших свій транспортний засіб на місці стоянки призначеному для транспортних засобів уболівальників.

Це законодавство буде працювати в приймаючих містах "ЄВРО-2012".

У Донецьку та Києві вже визначені місця для руху громадського транспорту, але виникла проблема з водіями, які паркують на них свої транспортні засоби. Саме через такі випадки, Державтоінспекція і планує посилити адміністративний кодекс. В інших містах дане питання вирішується на рівні місцевої влади.

Крім того, до чемпіонату Європи з футболу, буде проведена заміна інформаційних знаків на дорогах між приймаючими містами. Знаки будуть оформлятися на українській мові, і латиницею.

Нагадаємо, що в Києві вже визначили місця паркування транспортних засобів. Згідно з вимогами УЄФА, паркування транспортних засобів різних цільових груп повинна здійснюватися в 5-20 хвилинної пішохідної досяжності до стадіону.

Місця і кількість паркувальних місць визначені наступним чином:

  • для 2912 легкових автомобілів забезпечує НСК "Олімпійський" на терріторіі своіх функціональних зон;
  • для 704 автобусів, 520 паркомісць забезпечить Київська міська державна адміністрація, 184 забезпечить НСК "Олімпійський".


Паркування автобусів буде здійснюватися на:

  • вул. Горького (200 місць);
  • вул. Мечникова (106 місць);
  • бульв. Лесі Українки (160 місць);
  • вул. Щорса (60 місць).


Також з власниками паркінгів розташованих в даних місцях, уклали договори про взаєморозуміння в питанні використання даних паркінгів для стоянки транспортних засобів вболівальників у день проведення спортивних заходів.