Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
5 + 8 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

01.04.2011 07:00

В Україні: сталося 57 ДТП, в яких 7 людей загинуло, 83 поранено

В Києві: виявлено 1123 порушень ПДР, з них найбільш характерні:

  • перевищення швидкості - 390;
  • створення аварійної ситуації – 10,
  • керування в стані алкогольного сп’яніння – 45.

За добу  зареєстровано 8 ДТП з потерпілими в яких 11 осіб отримали травми.    

Незаконне заволодіння автотранспортом: Дарницький р-н а/м «Chevrolet Epica», 2008 р.в., чорний, д/н СВ0660АН. 
 
Працівники ДАІ через систему "ВІДЕОКОНТРОЛЬ" затриманозатримано 8 автомобілів, що знаходились у розшуку. Також затримано 4 особи, які перебували у розшуку. Інспекторами ДПС ВДАІ Святошинського району був зупинений автомобіль «Опель Астра». Під час перевірки в салоні автомобіля виявлено та вилучено стартовий пістолет «Зоракі» переобладнаний для вистрілу патронів з гумовими кулями. Також співробітниками ДАІ затримано громадянина, який після закінчення ремонту не повертав власнику автомобіль «Деу- Ланос».
 
До райуправлінь міліції за незаконне зберігання та перевезення наркотичних речовин доставлені 3 чоловіки, підробку водійських документів  - 1, вантаж без документів  - 1,  хуліганство – 1, за шахрайство – 3, порушення паспортно-візових правил – 1. В рамках заходів під умовною назвою «Первоцвіт» затримані 4 особи, які незаконно вели торгівлю квітами, що занесені до Червоної книги (пролісками). 
 
Працівники державної автомобільної інспекції м. Києва звертаються до водіїв транспортних засобів, з проханням бути уважними та обережними під час керування автомобілем, не забувати, що на вулицях діти. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість. Ваша неуважність може коштувати дитині життя. 
 
У випадках виникнення конфліктних ситуацій на дорозі, а також у всіх випадках, коли ДАІ може надати допомогу, проханням надавати інформацію на телефон гарячої лінії  483-70-64 (багатоканальний, працює цілодобово). Крім того розпочав працювати телефон для СМС повідомлень: (063) 7682020. 
 
Веб камери проекту "ВІДЕОПРОБКИ" зафіксували 5 ДТП.

 

Статистика ДТП по Києву складена за інформацією відділу зв'язків з громадськістю УДАІ м. Києва.