Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 13 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

29.03.2011 14:39

Під час Євро-2012 багато звичних місць парковок будуть зяняти під стоянку туристичних автобусів.

Наприклад, на бульварі Лесі Українки повинні розмістити аж цілих 168 автобусів. «Вони будуть стояти в ряд знизу вгору на правій стороні бульвару, яка буде перекрита. У свою чергу, ліва сторона бул. Лесі Українки буде відкрита для обмеженого руху. На таких парковках працюватимуть спеціальні люди, які будуть спрямовувати і контролювати розташування автобусів. Тут також будуть працювати співробітники ДАІ», - повідомив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко під час прес-конференції в Інформаційному центрі «Україна-2012».

Всього в 1,5-кілометровій зоні НСК «Олімпійський» під час Євро-2012 передбачать 705 місць для паркування автобусів. За словами пана Голубченка стоянки будуть передбачені на території НСК «Олімпійський», а також на вулицях, які розташовуються неподалік від стадіону. Він додав, що вже сьогодні на карті Києва можна показати зони розташування автобусів під час турніру: як і де вони будуть стояти, а також звідки будуть заїжджати.

Разом з цим, Анатолій Голубченко розповів про концепцію розташування легкових автомобілів під час турніру: «У нас є домовленості з власниками приватних паркінгів, які на період чемпіонату нададуть свої місця для нашого розпорядження. Є також надія, що до Євро в центрі столиці побудують ще 2-3 паркінги, які також будуть обслуговувати потреби турніру. Крім того, як я вже раніше розповідав, при в'їздах в Київ будуть організовані буферні зони, де люди, які будуть приїжджати в столицю з передмістя, зможуть поставити тут свої авто і рухатися по місту на громадському транспорті».

За матеріалами ukraine2012.gov.ua