Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 10 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

17.03.2011 07:00

Веб камери проекту "ВІДЕОПРОБКИ" зафіксували 6 ДТП
В Україні: сталося 48 ДТП, в яких 3 людей загинуло, 61 поранено

В Києві: виявлено 1240 порушень ПДР, з них найбільш характерні: перевищення швидкості - 473; створення аварійної ситуації – 8, керування в стані алкогольного сп’яніння – 37. За добу зареєстровано 1 ДТП з потерпілими, в якій на щастя ніхто не загинув, але 22-річний пасажир автомобіля Шевроле лачеті отримав травми.

Незаконне заволодіння автотранспортом: Соломянський р-н а/м «Тойота Ландкрузер Прадо», 2008 р.в., чорного кольору, д/н АА5995АІ, авто знаходилось біля будинку на вулиці Смілянській.

У Дарницькому районі це були дві автівки: «ТОЙОТА КАМРІ», що стояла біля будинку на вулиці Чавдар, д.з. АА9180ІА, сірого кольору та «ДЕУ ЛАНОС» чорного кольору д.з. АА7121ВК, який також знаходився біля будинку на вулиці Бориспільській. С

півробітниками полку ДПС ДАІ затри мано 13 осіб, які перебували в розшуку за скоєння різних злочинів. За підробку водійських посвідчень затримано також двох осіб. Яких доставлено до райуправлінь міліції. За навмисне пошкодження майна до Оболонського рай управління міліції доставлено молодого чоловіка, який пошкодив автомобіль ДАЧІЯ ЛОГАН, що належить місцевому мешканцю.

За вчинення хуліганських дій затримано киянина, мешканця Шевченківського району, якого також доставлено до рай управління міліції.

Інспекторами ДАІ виявлені через систему пошуку автомобілів «Відеоконтроль» та затримані 2 автомобіля («Опель Астра» та«ХЮНДАЙ СОНАТА», які знаходились у розшуку та арешті.

Статистика ДТП по Києву складена за інформацією відділу зв'язків з громадськістю УДАІ м. Києва.