Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
12 + 5 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

12.03.2011 07:00

Веб камери проекту "ВІДЕОПРОБКИ" зафіксували 7 ДТП
В Україні: сталося 43 ДТП, в яких 6 людей загинуло, 46 поранено.

В Києві: виявлено 2008 порушень ПДР, з них найбільш характерні: перевищення швидкості - 632; керування в стані алкогольного сп’яніння – 33, створення аварійної обстановки - 40. За добу зареєстровано 3 ДТП з потерпілими, в яких 1 особа загинула та 2 особи отримали травми. Серед травмованих двоє пішоходів, один з яких загинув.

Зареєстровано 1 незаконне заволодіння автотранспортом: Святошинський район автомобіль «ГАЗ-3302-288, 2010 року випуску, номерний знак ВІ 5710ВН, білого кольору. Прийняті міри розшуку. Натомість співробітником ДАІ виявлені 3 автомобілі, що знаходились у розшуку: «AUDI Q7», «RENAULT KANGOO», «SKODA OCTAVIA».

Інспекторами ДАІ за добу було затримано 5 водіїв, які з метою уникнення адміністративної відповідальності за порушення ПДР намагався дати хабара. Так, під час несення служби в складі автопатруля ДПС ВДАІ Подільського району міста Києва по вулиці Газопровідна, 9 приблизно в 8.50 інспекторами був зупинений автомобіль «Таврія». Увагу співробітників ДАІ привернув не зовсім адекватний рух транспортного засобу, в результаті чого було прийнято рішення його зупинити. Під час перевірки у водія були виявлені ознаки алкогольного сп’яніння про що й показали результати тесту на алкотестері «Драгер». При складанні адміністративного протоколу водій витягнув з кишені 100 доларів США та намагався дати хабара. Інспектори від даної пропозиції категорично відмовились та зафіксували даний факт за допомогою двох пойнятих. Водія – порушника доставили до райуправління міліції.

Статистика ДТП по Києву складена за інформацією відділу зв'язків з громадськістю УДАІ м. Києва.