Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
12 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

28.03.2014 16:30

Значних пошкоджень під час акцій протесту зазнали саме тротуарні покриття центральних вулиць Києва - 14,67 тис м.кв, тож комунальники вже кілька тижнів поспіль активно працюють над їх відновленням.

Зі слів генерального директора КК «Київавтодор» Петра Берегового, за можливості автодорівці використовують вцілілі елементи мощення, проте їх не вистачає.

Наразі свою допомогу у відновленні центру столиці надають меценати. Так, зокрема, релігійною організацією «Духовний центр «Відродження» було виділено понад 100 тис. грн. для відновлення тротуарних покриттів у центрі столиці. Благодійні кошти направили на придбання необхідних будівельних матеріалів.

Зокрема, закуплено фігурні елементи мощення та піскобетон. Наразі комунальники, вже отримали матеріали та приступили до ремонтних робіт на Європейській площі та вул. Інститутській. У релігійній організації «Відродження» пояснили, що направлені кошти – це пожертвування прихожан.

Також відмітили, що готові й надалі надавати допомогу для відновлення Києва. Загалом, після акцій протесту працівники підприємств «Київавтодор», працюючи спільно з активістами Майдану, відновили 1,9 тис м. кв тротуарних покриттів у центрі Києва. Роботи тривають.

«У цей не легкий для всієї країни час, допомога є особливо цінною. Спонсорську допомогу для відновлювальних робіт ми також отримали і від ВАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальскої, а саме 40 тонн піскобетонної суміші. Глибоко вдячний всім, хто долучається до доброї справи і сприяє у поверненні центру столиці до нормального життя», - зазначив Петро Береговий.

Джерело: Київавтодор

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: