Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
10 + 7 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

21.03.2014 11:00

19 березня до райуправління міліції Дарницького району надійшло повідомлення від чоловіка про те, що у дворі будинку біля автомобіля «Пежо» крутиться невідомий молодик і намагається незаконно заволодіти машиною.

Працівники ДАІ та громадські активісти негайно виїхали на вулицю Бориспільську, 18, саме за зазначеною адресою мешкав заявник. На під’їзді до будинку працівники міліції, згідно орієнтування помітили автівку, яка рухалась у напрямку Харківської площі.

Автомобіль було зупинено шляхом блокування. За кермом машини знаходився 35-річний мешканець Житомирської області.

Завдяки оперативності та тісній співпраці інспекторів ДАІ і громадських активістів вдалось розкрити незаконне заволодіння транспортним засобом. Для подальшого з’ясування всіх обставин затриманого доставлено до райуправління міліції, а автівку повернуто керманичу.

Державтоінспекція звертає увагу водіїв на те, що в столиці злочинці найчастіше пошкоджують та викрадають автівки у дворах будинків. Саме тому ми радимо по-можливості залишати автомобілі на стоянках, що охороняються, або у гаражних боксах, а також обладнати транспортні засоби протиугінними пристроями.

Якщо ж автомобіль був викрадений слід негайно телефонувати за номером 102. У цьому випадку інформація про викрадення швидко надійде на лінію і правоохоронці негайно почнуть розшук. Це поліпшить шанси знайти зловмисників і викрадений транспортний засіб.

Джерело: УДАІ м. Києва.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини