Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 5 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

20.03.2014 17:37

В цьому році в столиці кількість ДТП збільшилась у три рази.

Така статистика київського ДАІ. Для запобігання такої сумної статистики планується збільшити кількість працівників ДАІ на дорогах, і залучати в подальшому для співпраці громадські організації.

Також, для зменшення кількості аварій та смертельних випадків через них заплановано використання інтернет технологій. За словами Михайла Берліна, президента Асоціації безпеки дорожнього руху, зараз розробляються спеціальні технології, за допомогою яких водії у своїх смартфонах зможуть ставити мітки на карті, відзначаючи небезпечні і проблемні місця на автошляхах і в такий спосіб повідомляти інших водіїв і аварійні служби, які відповідають за цю ділянку. Така система діє в Нідерландах.

Поряд з новими майбутніми функціями для поліпшення дорожньої ситуації вже існує соціальний проект "Відеопробки", який дозволяє будь-якому користувачеві в реальному часі побачити, що відбувається на основних дорогах столиці. Це дозволяє запросто об'їхати величезні затори або перекриті вулиці.

Сервіс також надає послугу запису ДТП для надання доказів в суд, що допомагає у вирішенні спірних моментів.

Що ж стосується підвищення швидкісного режиму на близько 20 вулицях міста, то, за словами заступника начальника управління ДАІ в місті Києві Олександра Ткаченка, думка киян з цього приводу розділилася. Деякі городяни відзначають, що із збільшенням швидкості наслідки можливих ДТП будуть більш важкими.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: