Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

14.03.2014 14:40

13 березня працівники підприємств «Київатодору» продовжили роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на столичних автошляхах.

Обсяг виконаних робіт склав понад 1334 м2, а з початку року ця цифра становить більше 11 тис. 200 м2.

Зокрема, протягом дня дорожні бригади працювали на таких вулицях: Мистецька (Голосіївський район); Зрошувальна (Дарницький район); Шолом-Алейхема (Деснянський район); Кондратюка (Оболонський район); Набережне шосе (Печерський район); Маршала Гречка (Подільський район); Туполєва (Святошинський район); Огородня (Солом’янський район); Дегтярівська (Шевченківський район) тощо.

Крім того, працівники підприємства «Київавтошляхміст» продовжили ліквідувати ямковість на низці шляхопроводів та мостів у столиці.

Зокрема, роботи виконувались на Південному мостовому переході, шляхопроводі на перетині вул. Лугової та залізничної колії.

Працювали автодорівці і над відновленням асфальтобетонного покриття в місцях аварійних розриттів за адресами: бульвар Л. Українки, 9; вул. Госпітальна, 12; вул. Естонська, 112; вул. Б. Хмельницького ріг – вул. Пимоненка; вул. Старокиївська – ріг вул. Віктора Ярмоли та інших.

Також шляховики продовжують механізоване та ручне прибирання вулиць міста Києва.

Додамо, у п’ятницю, 14 березня, та суботу, 15 березня, роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості буде продовжено.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: