Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
8 + 9 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

11.03.2014 15:48

Працівники експлуатаційних підприємств корпорації «Київавтодор» проводять регламентні роботи з приведення вулично-шляхової мережі міста в належний санітарно-технічний стан.

Так, наразі для механізованого прибирання доріг столиці використовується 24 одиниці підмітально-прибиральної техніки марок «Скандія», «Бродвей», «Джонстон», «Шмідт» та більше 30 одиниць іншої допоміжної техніки.

Наприклад протягом минулої доби, 10-11 березня, у Дарницькому районі механізованим способом прибрали близько 25 км автошляхів. Зокрема, спецтехніка працювала на проспектах Бажана та Григоренка, вулицях А.Вербицького та Тростянецькій, Харківській площі, Дніпровській Набережній тощо.

В Оболонському районі аналогічні роботи виконувались за адресами: вул. Героїв Дніпра, Полярна, Лугова та інших (прибрано близько 24 км вулиць).

У Подільському районі підмітально-прибиральна техніка працювала по вулицях: Сагайдачного, Верхній та Нижній Вал, Межигірська, Фрунзе, Вишгородська, проспекті Правди тощо (всього прибрано 33 км доріг).

У Святошинському районі протягом минулої доби прибрали близько 30 км доріг. Зокрема, роботи виконувались на проспектах Палладіна та Перемоги, вулицях Стеценка, Святошинській, Жмеринській, Я.Колоса тощо.

Продовжується і ручне прибирання балансових територій. Щоденно працівники КП ШЕУ районів вивозять сміття з урн біля зупинок громадського транспорту та підземних пішохідних переходів міста.

Також, в денний час доби планується прибирання проїжджих частин магістральних вулиць столиці з використанням поливо-миючих машин.

Крім того, в середу, 12 березня, шляховики планують продовжувати ліквідовувати аварійно-небезпечну ямковість на столичних автошляхах та тротуарах. Наразі проводяться підготовчі роботи.

Джерело: Київавтодор.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: