Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 15 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

28.02.2014 09:34

Державтоінспекція сприяє у турботі про безпеку кожного учасника дорожнього руху.

Не стають винятком і люди з обмеженими фізичними можливостями. Саме враховуючи потреби пішоходів зі зниженим зором, в обласному центрі з'явився особливий «світлофор», реконструкція якого була узгоджена ДАІ.

У місті Миколаєві на перехресті проспекту Миру з вулицею Космонавтів була проведена реконструкція одного з світлофорних об'єктів. Він став першим, можна сказати пробним світлофором, на який було встановлено додаткове обладнання - пристрій звукового супроводу пішоходів і додаткове табло відліку часу.

Особливістю такого світлофора став голосовий автоінформатор, який повідомляє пішоходів про те, що «Перехід через вулицю Космонавтів дозволено». Світловий зелений сигнал супроводжується постійним звуковим повідомленням, а також попередженням про закінчення часу, відведеного на перехід проїзної частини.

У першу чергу такий світлофорний об'єкт встановлений для допомоги пішоходам зі слабким зором і незрячим. Голосовий супровід дозволить їм краще орієнтуватися на пішохідних переходах. А також звуковий дубляж голосового і візуального сигналу буде корисний і для юних пішоходів, які часто відволікаються під час руху. Саме вони з найбільшим інтересом та увагою поставилися до нововведення.

Але й радості дорослого населення немає межі - молоді батьки відзначають, що діти почали уважніше ставитися до сигналів світлофора. Люди більш старшого віку кажуть, що голосове повідомлення тільки допомагає їм, особливо в літній період, адже через яскраві сонячні промені не завжди чітко видно який сигнал подається пішоходам.

Державтоінспекція закликає кожного пішохода, переходити проїзну частину лише на пішохідних переходах і на дозволяючий рух сигнал світлофора. Але і в цьому випадку уважно оцінюйте ситуацію. Переходячи дорогу на зелений сигнал пішохідного світлофора постарайтеся завершити маневр до його закінчення.

Джерело: Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Миколаївської області)

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Різне
Архів новин по темах: