Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 8 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

27.02.2014 13:20

Погодні умови сприяють дорожнім бригадам КП ШЕУ районів продовжувати роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на столичних автошляхах та тротуарах.

Так, протягом 25 лютого фактичний обсяг виконаних робіт склав близько 910м2.

Зокрема, наприклад у Голосіївському районі серед інших роботи проводились на таких вулицях: Одеська та Голосіївська площі, пр-ти 40-річчя Жовтня, Глушкова, Червонозоряний тощо.

У Деснянському районі ямковість ліквідували за такими адресами: вул. Милославська, пр. Маяковського, вул. Бальзака, Радунська, Сабурова та багатьох інших.

У Подільському районі роботи проводились на вулицях: В.Порика, Свободи, Газопровідна, Вишгородська, Фрунзе тощо.

У Шевченківському районі загальний обсяг виконаних робіт за 25 лютого склав понад 67м2. Зокрема, серед інших, ямковість ліквідували на таких вулицях: Мельникова, Теліги, Щусєва, Тургенівська, бульвар Шевченка та багатьох інших.

26 лютого шляховики провели ряд підготовчих робіт на вулицях міста Києва.

Згідно робочих планів КП ШЕУ районів, сьогодні, 27 лютого, аварійно-небезпечну ямковість планують ліквідувати на площі близько 700 м2

. Зауважимо, пошкодження дорожнього покриття дорожники ремонтують в найбільш проблемних місцях, використовуючи переважно литий асфальтобетон. Крім того, проводяться роботи з відновлення асфальтобетонного покриття в місцях аварійних розриттів. Також, працівники підприємства «Київавтошляхміст» продовжують ліквідацію ямковості на низці шляхопроводів та мостів.

Джерело: Київавтодор.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: