Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 10 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

05.02.2014 14:30

Всього за минулу добу на спеціально відведені майданчики з районів столиці вивезли 1840 тонни снігу, а з початку зимового періоду кількість вивезеного снігу склала більше 34 тисячі тонн.

Зокрема, цієї ночі сніг вивозили з вулиць: Мельникова, Драйзера, Межигірська, Повітрофлотський проспект, Наддніпрянське шосе та інших. Техніка також працювала на правобережних під’їздах до мосту Метро, Харківському шляхопроводі (через залізничні колії на Харківському шосе), шляхопроводі транспортної розв’язки на перетині проспекту Ватутіна з вул. О.Бальзака (з боку Троєщини).

Крім того, шляховики продовжили розчищати від снігу зливоприймальні решітки і колодязі в занижених місцях, повторно обробляли реагентами обледенілі покриття проїжджих частин на окремих ділянках та виконували ряд інших регламентних робіт.

Наразі у всіх районах міста завершено роботи з розчищення від снігу підходів до балансових підземних і надземних пішохідних переходів, сходових маршів на них.

Всього протягом минулої доби для обробки вулично-шляхової мережі шляховики використали більше 46,8 тонн солі й 121 тонн піско-соляної суміші. У першій зміні за необхідності задіювали 237 одиниць техніки, призначеної для зимового утримання вулиць та близько 233 одиниць техніки – у другій. На дорогах столиці працювали 548 робітників підприємств корпорації.

Додамо, станом на 5 лютого для подальшої боротьби зі снігопадами підприємства корпорації мають в наявності: 8722,1 тонн солі, 968,6 тонн фрикційних матеріалів та 7410,7 тонн піску. Також виготовлено понад 5290 тонн піско-соляної суміші.

Джерело: Київавтодор.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук: