Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
6 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

04.02.2014 13:11

Працівники підприємств «Київавтодору» продовжують роботи по вивезенню снігу.

Так, протягом минулої доби з вулиць столиці на спеціально відведені майданчики вивезли 1717 тонн снігу, а з початку сезону ця цифра складає більше 33 тисяч тонн.

Крім того, шляховики приступили до розчищення від снігу зливоприймальних решіток і колодязів в занижених місцях, на спусках та підйомах, що забезпечить їх роботу по прийманню талих вод.

Також з метою створення належних умов для руху пішоходів, продовжуються роботи з ліквідації наледі та снігових валів на підходах до підземних і надземних пішохідних переходів, сходових маршів. Повторно обробляють реагентами обледенілі покриття проїжджих частин на окремих ділянках, зупинки громадського транспорту та інші балансові території.

Всього за минулу добу шляховики використали більше 30 тонн солі й 122 тонн піско-соляної суміші. Для виконання зазначених робіт за необхідності у першій зміні задіювали 235 одиниць техніки, призначеної для зимового утримання вулиць та близько 229 одиниць техніки – у другій. На дорогах столиці працювали 527 робітників підприємств корпорації.

Джерело: Київавтодор.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини