Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
10 + 5 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

29.01.2014 11:11

Чиновники пояснили, чому столичні водії в період інтенсивних снігопадів не бачать в дії снігоприбиральну техніку на дорогах.

«Розчищати дороги від снігу в денний час майже неможливо, оскільки цьому перешкоджають автомобілі, що стоять в пробках. Дороги чистяться в нічний час - з 23:00 до 05:00, коли починає роботу громадський транспорт. Тому водії і думають, що дороги ніхто не чистить, але це неправда», - заявив головний інженер КК «Київавтодор» Василь Мельниченко під час прямого ефіру на телеканалі «Київ».

Разом з тим, чиновник зазначив, що розчистка доріг від снігу - дуже дорогий процес. Адже тільки на одне посипання доріг технічною сіллю йде понад 500 тис. гривень.

«Одне посипання сіллю обходиться в понад 500 тисяч гривень. А в період інтенсивних снігопадів через кожні 3-3,5 години слід проводити повторно посипання. Виходить, що понад 1,5 млн. гривень йде на супутні матеріали, технічну сіль і роботи снігоприбиральної техніки, - додає головний інженер. - Дозволити собі засипати дороги і також їх розчищати - це неправильно».

За його словами, технічні правила передбачають, що після розподілу інертних матеріалів, робиться технологічна перерва, необхідна для того, щоб сіль вступила в реакцію зі снігом. І вже після того, як сіль втратить свої хімічні властивості, тільки тоді слід прибирати сніг. У всіх інших випадках це неприпустимо і економічно невигідно. «Щоб не створювати незручності водіям та щоб нам самим нормально працювати, дороги ми чистимо вночі, з 23:00 до 05:00», - сказав Василь Мельниченко.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук: