Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 3 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

25.01.2014 10:42

У ніч з 24 на 25 січня 24 бригади у складі 126 робітників «Київавтодору», виконуватимули обробку й розчищення доріг міста.

Також на вулиці столиці виїхало близько 238 одиниць спецтехніки.

Працюючи у другій зміні, працівники підприємств корпорації продовжили виконувати роботи із механізованого та ручного прибирання вулиць у всіх районах Києва.

Шляховики також продовжили розчищати від снігу другорядні вулиці, проїзні частини вулиць у звужених місцях, на мостових спорудах, шляхопроводах та естакадах. Особливу увагу було зосереджено на вивезенні снігу.

Так, у нічний час доби сніг вивезли з вулиць: Привокзальна, Бальзака, Данькевича, Тимошенка, Сагайдачного, Межигірська, Червоноармійська, Комінтерну та інші. Вивозилисніг і з Дніпровського узвозу, Лівобережної, Ленінградської та Контрактової площ та ін.

Додамо, що станом на 18:00, працюючи у першій зміні 24 січня, автодорівці розчистили від снігу 607 зупинок громадського транспорту, 36 підхідів до надземних та 1 підхід до підземного пішохідного переходу. Також вивезли 949 тонн снігу.

Крім того, проведено було механізоване прибирання понад 517 км. столичних доріг, розширено 226 км. проїзних частин вулиць у звужених місцях (в.т.ч мостів та шляхопроводів), розчищено понад 115 км. другорядних вулиць та інших балансових територій.

Також додамо, що у вихідні дні, 25 та 26 січня, серед іншого, автодорівці планують вивозити сніг від входів до станцій метрополітену, площ навколо Центрального, Південного та Дарницького залізничних вокзалів тощо.

Джерело: КМДА.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук: