Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
5 + 8 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

22.01.2014 15:53

Уряд України затвердив порядок додаткових заходів, які можуть приймати правоохоронці під час масових мітингів для захисту безпеки громадян.

Про це йдеться в оприлюдненій в середу, 22 січня, постанові Кабміну.

Порядок визначає механізм проведення органами внутрішніх справ додаткових заходів, пов'язаних із забезпеченням прав і свобод людини і нормальним функціонуванням органів державної влади України.

Згідно з документом, органи внутрішніх справ у разі наявності інформації про можливі порушення громадського порядку, загрози скоєння екстремістських дій, порушення законодавства під час проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій приймають додаткові заходи.

Серед таких заходів - тимчасове обмеження руху транспортних засобів на вулицях, дорогах, об'єктах (територіях); тимчасове обмеження доступу громадян на окремі ділянки місцевості та об'єкти.

«Додаткові заходи не поширюються на мешканців, працівників установ, підприємств, установ і організацій, службові транспортні засоби, транспортні засоби спеціалізованого та спеціального призначення», - йдеться в постанові. Додаткові заходи вживаються і припиняються за рішенням відповідного керівника органу внутрішніх справ.

 

Група Вконтакте:

 

Фейсбук:

 

Джерело: balabolka.net

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: