Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
5 + 9 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

22.01.2014 11:46

Столична Державтоіспекція звертає увагу водіїв на те, що з 22 січня 2014 року посилена адміністративна відповідальність за правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху.

Що передбачена ч.2 та ч.3 ст. 126 КУпАП України, закріплено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян».

Так, посилено відповідальність за керування транспортним засобом особою, яка не має на це право. За керування транспортом засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передачу керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом, громадянам доведеться сплатити штраф у розмірі від 850 до 1700 грн. з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника або без такого.

Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами тягне за собою накладення штрафу від 850 до 2550 грн. з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника або без такого. Розгляд справ про зазначені адміністративні правопорушення знаходиться в компетенції судів відповідно до ст. 221 КУпАП.

Крім того, посилено відповідальність при русі в колоні. Відтепер громадяни, які керують транспортними засобами у колоні, що складається більше ніж з 5-ти транспортних засобів, без погодження умов та порядку руху, що створює перешкоду для інших учасників дорожнього руху, несуть адмінвідповідальність. А саме - штраф від 680 до 850 грн. або позбавлення права керування від 1 до 2 років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Джерело: УДАІ м. Києва.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: