Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

27.01.2011 13:18
На Міжнародній виставці споживчої електроніки (CES 2011), представлено додаток з демонстрацією майбутніх можливостей центру розваг у транспортному засобі, використовуючи бездротову LTE мережу.
Автомобіль Buick LaCrosse на стенді Verizon Wireless був обладнаний спеціальним комп'ютером, який отримує, обробляє дані і виводить їх на дисплеї водія і пасажирів. З метою безпеки відеододатки будуть доступні виключно на задніх дисплеях транспортного засобу або лише коли транспортний засіб знаходиться в припаркованому стані.
Серед інноваційних послуг:
• Контроль транспортного засобу. Камери, встановлені всюди в салоні і кузові автомобіля, дозволяють моніторити все, що відбувається в і навколо вашого припаркованого транспортного засобу через смартфон або комп'ютер.
• Виявлення впливу. У дослідного транспортного засобу є здатність послати живе відео на захищені сервери від будь-якої з його шести камер, розміщених навколо кузова і в салоні транспортного засобу. Коли виявлений несанкціонований доступ, транспортний засіб передає відеокліп допомагає ідентифікувати незаконного водія.
• Контроль і моніторинг житла. Слідкуйте за своїм будинком, з'єднуючись з камерами відеоспостереження в режимі реального часу через сервіс 4Home. Управляйте опаленням, освітленням та іншими домашніми системами з вашого транспортного засобу - "задані" шаблони дозволяють Вам утримувати свій будинок в порядку, коли ви кудись їдете.
• Електронний Посібник користувача автомобілем. Вивчіть, як управляти і містити Ваш транспортний засіб через відеоперегляд на приладовій панелі.
• Відео-чат. Зробіть відео дзвінок, використовуючи скайп, щоб з'єднатися з сім'єю, друзями або колегами.
• Маршрути і пробки. Керована голосом навігаційна система обчислить оптимальний маршрут, показуючи живе відео з вуличних вебкамер , щоб визначити пробку перш, ніж ви в ній застрягнете.