Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
12 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

26.12.2013 12:02

Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул заявляє про відкриття другого тунелю транспортної розв'язки на Поштовій площі в Києві 30 грудня.

Відкриття другого тунелю дозволить збільшити проїзну здатність транспортної розв'язки на Поштовій площі з 85 тис. до 110 тис. машин на добу.

Дана транспортна розв'язка забезпечує проїзд від Столичного шосе до масиву Оболонь і забезпечить транспортну розвантаження центральної частини міста.

"У цьому році ми плануємо відкрити другий тунель, завершивши базові будівельні роботи. Всі оздоблювальні роботи будуть виконуватися вже в 2014 році", - зазначив Вілкул.

Загальна вартість проекту з будівництва транспортної розв'язки на Поштовій площі - 426 млн грн. До кінця року планується виділення ще 40 млн грн. на закінчення робіт по відкриттю другого тунелю. Вартість оздоблювальних робіт за проектом становить 72 млн грн.

Як повідомлялося, департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації сподівається повністю оновити Поштову площу до вересня 2014 року.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Джерело: Мінпром.