Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 10 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

23.12.2010 14:01
Столичних автомобілістів наявністю пробок у місті не здивуєш - з заторами на дорогах Києва вони стикаються щодня. На цьому тижні дорожня ситуація вже перевищує норму.
Тим не менш, ВІДЕОПРОБКИ напередодні Нового року вважають не зайвим попередити автовласників про те, що починаючи з 24 грудня рух у місті буде ще більш щільнішим і рекомендують громадянам заздалегідь потурбуватися придбанням подарунків і закуповувати продукти до святкового столу вже в найближчі дні.
 
На цьому тлі цікава інформація, що надходить з Китаю, який сумно відомий своїми пробками. З нового року в Пекіні вводяться обмеження на видачу реєстраційних номерних знаків для автомобілів. Максимально, на рік буде продаватися 240 тисяч знаків, які можна буде придбати на аукціоні. На думку влади міста, дана міра сприятиме боротьбі з заторами та стримає зростання кількості автотранспорту в місті. Подібна система продажу номерів вже діє в Шанхаї.
 
Дорожня обстановка в Пекіні куди більш напружена, ніж у Києві. Тільки в 2010 році в китайській столиці було продано 700 тис нових машин. Всього в місті зареєстровано вже 4700 тисяч автомобілів. Нагадаємо, в Києві зареєстровано більше мільйона автомобілів.
І ще одне попередження водіям. ДАІ починає свою традиційну новорічну полювання на п'яних водіїв. Навіщо псувати собі свято, як мінімум, виплатою штрафу?
Розділ новини: Дорожні новини