Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
6 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

21.12.2010 09:41
Київські автомобілісти вже місяць ловлять чутки про новітнє обладнання, яке ДАІ почало встановлювати на своїх стаціонарних постах.
Зі швидкостомірем  «Арена» все зрозуміло, перевищив швидкість, автомобільзупинили. Але в прес-релізі, опублікованому на сайті ДАІ Україна, сказано ще про новітню систему пошуку автомобілів «Відеоконтроль». Наш кореспондент взяв ексклюзивне інтерв'ю у технічного директора компанії-розробника ОЛЛІ ТРАНС,щоб зрозуміти, що ж все-таки може ця система:
 
Чим все-таки загрожує ваша система автомобілістам Києва?
 
Почну з того, що комплекс «Відеоконтроль» - це частина багатофункціональноїінтелектуальної транспортної системи, розробленої нашими фахівцями. У даномуфункціоналі реалізована тільки функція визначення автомобільних номерів в рухомому потоці транспорту і пошук по базі розшуку. Оскільки в таку базу потрапляють в першу чергу викрадені машини, то автомобілісти, навпаки,отримали додатковий захист свого автомобіля від угону. Боятися повинні викрадачі. Інформація обробляється настільки швидко, що поки автомобіль,проїхавши повз відеокамери, доїжджає до патрульного автомобіля, який  стоїть попереду за 1,5-2 км,  інспектор встигає отримати всю інформацію про викрадений автомобіль і зупинити його.
 
 
Тобто якщо в людини викрали автомобіль, то йому треба якнайшвидше про цеповідомити в міліцію?
 
Абсолютно вірно. Чим швидше ця інформація потрапить до бази, тим більшешансів виявити автомобіль.
 
А якщо ніч. Чи працює система в темний час доби?
 
«Відеоконтроль» оснащений додатковим устаткуванням для роботи у нічний час.Тобто цей комплекс функціонує цілодобово.
 
А якщо не секрет, де ДАІ вже встановило ваші комплекси?
 
Можу сказати лише стосовно вже опублікованої інформації - тестування проводилося на Столичному шосе і КП «Биківня». Про решту можете дізнатися тільки після публікації офіційної інформації.
 
Які ще прилади ви плануєте запропонувати для ДАІ?
 
Як я вже говорив, ми спеціалізуємося на інтелектуальній транспортнії системі управління рухом. Швидкостеміри, прилади вимірюють тонування, алкотестери - все це не відноситься до сфери нашої діяльності. Ми намагаємося допомогти автолюбителям комфортно пересуватися дорогами, а ДАІ - ловити справжніх злочинців.
  
Розділ новини: Дорожні новини