Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
12 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

15.10.2013 17:50
У зв'язку з тим, що через пару років на Лук'янівській площі буде побудований великий торгово-розважальний центр - люди стурбовані, адже зросте пасажиропотік та зросте кількість заторів і пробок.
Як стало відомо, компанія-забудовник "Будхол", почавши тиждень тому будівництво ТРЦ, візьметься і за реконструкція площі під більшу пропускну здатність.

Пішоходи будуть потрапляти в торговий центр по надземному переходу над Лук'янівській площею, завдяки чому рух автомобілів через площу суттєво полегшиться. Закриють і лівий поворот на вулицю Дегтярівську з вулиці Мельникова - зараз там постійно скупчуються машини, що ускладнюють проїзд з центру в напрямку Сирцю.

На вулиці Мельникова організують ще одну смугу руху, а на зупинці тролейбусів у бік центру обладнують додаткову "кишеню". Зникне також правий поворот для автомобілів, що рухаються по вулиці Глибочицькій уздовж трамвайних шляхів. Потрапити з Подолу на вулицю Мельникова можна буде тільки через Глибочицький проїзд.

Додатково розвантажити транспортну розв'язку київська влада сподівається за допомогою прокладки автомобільного тунелю з Глибочицької на вулицю В'ячеслава Чорновола. Його внесли в проект нового генерального плану столиці, але терміни будівництва, як і джерела фінансування, досі не визначено.

За матеріалами: ДеПо.

Розділ новини: Різне
Архів новин по темах: