Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
6 + 4 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

30.11.2010 17:17
Як ми і обіцяли ВІДЕОПРОБКИ продовжують публікацію своїх аналітичних матеріалів про пробки в Києві.
Звичайно, використовуючи один і той самий маршрут руху дім-робота-дім водій знає проблемні ділянки, і йому здається, що його пробки - най «пробкові» в місті. Займаючись цілодобовим моніторингом доріг нам видно загальну картину. На підставі останніх даних складено рейтинг найбільш завантажених доріг у ранкові та вечірні години, у робочі дні. «Почесне» перше місце і вранці і ввечері займають Караваєві дачі, для яких вільний рух взагалі рідкість протягом дня (особливо потік тормозить лівий поворот з Гетьмана на Уманську). 
 
 
Взагалі, серед складних для руху участків дороги, варто відмітити ще й Поштову площу. Там також затори є правилом, навіть вдень.
 
 
Ми також спробували вказати причину пробок, хоча у вас може бути своя думка. За великим рахунком, потрібні нові дороги, автоматизовані світлофори, швидка реакція ДАІ на ДТП. Зараз у Москві активно намагаються вирішити проблему пробок, є плани. Напевно, треба скористатися чужим досвідом, щоб «не наступити на ті ж граблі». І при будівництві нових висоток, особливо в центрі, не забувати про паркувальні місця і дороги. Ми впевнені, що міська влада всі ці проблеми знає і необхідні заходи вже прийняті.
 
Розділ новини: Пробки в місті