Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

23.08.2013 10:54

Роботи з реконструкції проспекту Перемоги у столиці продовжуються.

З цієї причини в п’ятницю, 23 серпня, рух автотранспорту від проспекту Академіка Палладіна до Святошинського шляхопроводу буде обмежено до 4 смуг руху. Протягом дня на даній ділянці проводитимуться роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Також із суботи, 24 серпня, буде обмежено рух автотранспорту по другій половині шляхопроводу на перетині проспекту Перемоги з проспектом Академіка Палладіна. Зокрема, рух обмежуватиметься по 4 смугах руху в напрямку виїзду з міста.  Ремонті роботи на цій ділянці триватимуть до 10 вересня.
Просимо водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та за можливості обирати інші маршрути руху.

Як раніше повідомлялось, загалом, у рамках реконструкції проспекту Перемоги буде влаштовано три шари асфальтобетонного покриття проїзної частини на 11,5 км траси. До кінця цього року планується завершити ремонтні роботи на ділянці протяжністю 3,6 км. Цілком реконструкцію пр. Перемоги буде завершено в грудні 2014 року. Крім заміни дорожнього покриття буде реконструйовано 17 підземних переходів, близько 150 тис.кв.м тротуарів та побудовано велодоріжки.

За даними КК "Київавтодор"