Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
4 + 5 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

19.08.2013 15:04

Завдяки внесенню змін до Програми соціального та економічного розвитку Києва на 2013 рік знято загрозу зриву робіт на багатьох важливих для киян інфраструктурних об’єктах.

Так, спрямування виділених з Державного бюджету коштів на реконструкцію Поштової площі (50 млн. грн.), на будівництво метро на Теремки (50 млн. грн.), реконструкцію Петровської алеї, Паркової дороги, Дніпровського узвозу на ділянці від алеї Героїв Крут до Дніпровського проїзду (30 млн. грн.) та реконструкції пішохідної зони від парку Володимирська гірка до Києво-Печерської лаври (30 млн. грн.).

Спрямування 45,3 млн. грн. дозволить продовжити реконструкцію проспекту Григоренка, вулиці Анни Ахматової та проспекту Перемоги.

Також виділено 111,6 млн. грн. на оплату заборгованості за минулі роки, на виконання проектних робіт та збільшення асигнувань на фінансування робіт із будівництва Подільського мостового переходу, придбання спеціальної техніки для прибирання снігу, встановлення громадських вбиралень модульного типу, реконструкцію котельні на вул. Котельникова, 7/13, продовження робіт на каналізаційних колекторах тощо.

За даними КМДА