Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

01.11.2010 09:57
Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков та Віце-прем’єр-міністр, Міністр економіки Республіки Польща Вальдемар Павляк взяли участь в урочистій церемонії закладання нової автомобільної дороги Львів-Краковець.
Виступаючи під час церемонії, Борис Колесніков підкреслив, що сьогодні всі стали свідками історичної події. «Будівництво дороги Львів-Краковець стане реальним мостом, який з’єднає Україну з Європою», - зазначив Віце-прем’єр-міністр та додав, що після завершення будівництва ділянки Львів-Краковець довжиною 84 км та реконструкції ділянки доріг Львів-Рівне та Житомир-Київ столиця України буде приєднана до потужного міжнародного автомобільного маршруту Київ-Львів-Краковець-Краків-Вроцлав-Дрезден-Берлін.
Борис Колесніков зазначив, що жодна з попередніх імперій – ані Австро-Угорська, ані Російська і, навіть, СРСР – не змогли здійснити цю ідею. Однак, за його словами, після завершення вищезгаданого будівництва з Києва до центра Європи можна буде дістатися фактично трохи більше ніж за півдоби.  
 
 www.kmu.gov.ua
Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: