Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

28.10.2010 23:31
За інформацією КК «Київавтодор», в рамках будівництва та реконструкції вулиці Здолбунівської було виконано такі роботи: збудовано нову дорогу від Дніпровської набережної до залізничних колій; 
реконструйовано покриття проїзної частини від залізничних колій до вул. Тепловозної; збудовано нову ділянку дороги від вул. Тепловозної до вул. Ревуцького; виконано капітальний ремонт покриття на ділянці від вул. Ревуцького до Харківського шосе.
Нова магістраль з'єднала Харківське шосе і Дніпровську набережну, що дозволяє на 15% розвантажити Харківський шляхопровід. У свою чергу, це дозволить на 20 хвилин швидше дістатися з Дніпровської Набережної до Харківського шосе, оминаючи проспект Возз’єднання, Ленінградську площу та шляхопровід на Харківському шосе. Фактично вул. Здолбунівська дублюватиме проспект Возз’єднання, що дозволить значно його розгрузити та оптимізувати відповідні транспортні потоки.
Крім того, силами «Київавтодору» було реконструйовано вул. Сортувальну (протяжністю 320 м), що дасть змогу прямого проїзду з вул. Здолбунівської до залізничної платформи «Лівий берег» й забезпечить можливість підвезення пасажирів до станції громадським транспортом. Реконструкція вулиці також дозволить запровадити безперешкодний рух транспорту до Дарницького мостового переходу після відкриття по ньому автомобільного руху. 
 
www.kmv.gov.ua