Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

12.06.2013 12:34

З 13 червня рух на проспекті Перемоги буде обмежено до 2 смуг.

У результаті виконання робіт із реконструкції проспекту Перемоги рух автотранспорту на ділянці від Кільцевої дороги до вулиці Крамського (в’їзд у місто) буде обмежено до 2 смуг. Про це повідомили в комунальній корпорації «Київавтодор».

Рух буде частково перекрито в четвер, 13 червня, о 7:00. Завершити роботи з влаштування асфальтобетонного покриття проїзної частини планується до 23:00 21 червня поточного року.

Разом із тим, з 7 години ранку 21 червня до 11 години вечора 30 червня триватиме реконструкція проспекту на ділянці від вул. Крамського до Кільцевої дороги. Проїзд автомобілів на цей час також буде обмежено до 2 смуг руху.

Нагадаємо, що проект реконструкції проспекту Перемоги передбачає не лише заміну дорожнього покриття, а й реконструкцію шляхопроводів, підземних пішохідних переходів, збільшення смуг на деяких ділянках до 4-х, створення на транспортних розв’язках та зупинках додаткових кишень для заїзду громадського транспорту, встановлення енергозберігаючого освітлення, нового бар’єрного огородження та облаштування велосипедних доріжок.

Загалом буде реконструйовано майже 406 тис. кв. м проїжджої частини, 150 тис. кв. м тротуарів і велосипедних доріжок, 17 підземних пішохідних переходів.
Після завершення реконструкції проспекту Перемоги його пропускна спроможність збільшиться із 70 до 100 тисяч автомобілів на добу.

За даними КМДА