Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 4 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

27.05.2013 12:02

Поряд із численними святковими заходами до Дня Києва ще однією приємною подією стало відкриття естакади на Поштовій площі, що з’єднала Володимирський узвіз із вул. Набережно-Хрещатицькою.

Проїзд для автомобілів урочисто відкрили прем’єр-міністр України Микола Азаров та голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«При зведенні цієї естакади ми використовували найсучасніші й найпрогресивніші технології. Наприклад, термін придатності асфальтного покриття на цьому шляхопроводі – майже 30 років. Це лише І етап реконструкції площі, але вже сьогодні він дозволить знизити транспортне навантаження на цій ділянці. ІІ черга реконструкції Поштової площі передбачає будівництво автомобільного тунелю. До Дня Конституції ми плануємо відкрити проїзд тунелем в одному з напрямів руху, а вже до Дня Незалежності повністю введемо в експлуатацію об’єкт. Загалом же реконструкція площі за умови стабільного фінансування буде завершена до свята Покрови», – сказав голова КМДА.

Транспортний тунель, згідно з планом реконструкції, з’єднає Набережне шосе та вул. Набережно-Хрещатицьку. Водночас, таке рішення дозволить максимально розширити пішохідний простір та відкрити для киян і гостей міста безперешкодний доступ до набережної Дніпра, що є принциповим питанням для столичної влади. Також, після завершення всіх робіт із реконструкції, вулицю Сагайдачного планують зробити пішохідною.

Нагадаємо, що реконструкцію Поштової площі розпочали з метою поліпшення транспортної схеми цього вузла та збільшення його пропускної спроможності з 85 до 110 тис. авто/добу.

За даними КМДА