Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
13 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

17.05.2013 13:00

В обох напрямках по Набережному шосе з 18 до 20 травня закрито рух транспорту. Ремонтні роботи проводитимуться з 23 години до 5 – ої ранку.

Столична Державтоінспекція звертає увагу водіїв на те, що у зв’язку з проведенням реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі буде тимчасово закрито рух для усіх видів транспорту в обох напрямках. А саме, з 23 години 18 травня до 5-ої години 19 травня та з 23 години 19 травня до 5 години ранку 20 травня, Набережним шосе в обох напрямках буде повністю обмежено рух автомобільного транспорту.

Крім того, з 17 до 19 травня у зв`язку з проведенням робіт з перекладання інженерних мереж дощової каналізації буде частково обмежено рух по вулиці Набережно-Хрещатицькій. Звертаємо увагу, що ремонтні роботи триватимуть з 23 години до 5 ранку.
Шляхи об`їзду:

- рух з житлових масивів «Харківський», «Березняки», «Дарниця» через мости «Південний», «Дарницький залізнично-автомобільний» та «ім.Патона» в напрямку центру міста та Подолу необхідно здійснювати через нові транспорті розв`язки в районі бульвару Дружби Народів та Дніпровського узвозу;
- рух з житлових масивів «Лівобережний», «Лісовий», «Русанівка», «Микільська слобідка» через міст «Метро» в напрямку центру міста та Подолу необхідно здійснювати через нову транспортну розв`язку в районі станції метро «Дніпро» в напрямку Дніпровського узвозу;
- рух з житлових масивів «Троещина», «Райдужний», «Воскресенка» через міст «Московський» в напрямку центру та Подолу необхідно здійснювати через новий Гаванський міст на вулицю Набережно-Хрещатицьку з правим поворотом на вулиці Борисоглібську або Андріївську з виїздом на вулицю Сагайдачного або Московським проспектом, вулицею Олени Теліги;
- рух з житлового масиву «Оболонь» в напрямку центру та Подолу необхідно здійснювати через вулиці Набережно-Рибальську, Електриків, Набережно-Лугову, Костянтинівську або вулиць Великий та Нижній Вал, а також Московським проспектом, Новокостянтинівською, Олени Теліги.

Нагадуємо, що з 17 по 20 травня, у зв'язку з проведенням масових заходів до Дня Європи в Києві буде перекрито рух в центрі і у зв'язку з ремонтними роботами з заміни асфальтобетонного покриття обмежено на виїзді з Києва на проспекті Перемоги, Московському мосту і мосту Патона.

УДАІ Київ