Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
5 + 15 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

17.04.2013 11:24

Столична Державтоінспекція звертає увагу водіїв на те, що наразі тривають ремонтні роботи по реконструкції проспекту Перемоги.

Тому на цій ділянці і прилеглих до проспекту вулицях, можливі ускладнення в русі, так як частково обмежується рух транспортних засобів.

Нагадуємо водіям, що початковий етап реконструкції проспекту Перемоги наразі здійснюється на території Святошинського району міста. Роботи ведуться на ділянці - від кемпінгу «Пролісок» до транспортної розв’язки на перетині з Великою Кільцевою дорогою та у зворотному напрямку від перетину з проспектом Палладіна. Ремонтні роботи проводяться комунальною корпорацією «Київавтодор» та її підрядними організаціями.

Аби уникнути ускладнень у дорожньому русі пропонуємо водіям транспортних засобів скористатися об’їзними маршрутами руху, а саме:

  • у напрямку пр-ту Перемоги з автодороги М-06 (Київ-Чоп) - через села Стоянка, Гореничі та Білогородка на автодорогу Р-04 до Софіївської Борщагівки і виїздом на Велику Кільцеву дорогу; у бік спорткомплексу «Чайка» через село Петропавлівська Борщагівка з виїздом на Велику Кільцеву дорогу; через село Стоянка до міста Ірпінь з подальшим виїздом на автодорогу М-07 (Київ-Ковель-Ягодин), або Р-30 через під’їзд до міста Ірпінь у напрямку міста Києва до вулиці Генерала Наумова;
  • проспектом Перемоги у напрямку автодороги М-06 (Київ-Чоп) - через бульвар Вернадського, проспект Палладіна, Гостомельську площу та вулицю Міську з виїздом на автодорогу М-07 (Київ-Ковель-Ягодин);
  • Великою Кільцевою дорогою у напрямку автодороги М-06 (Київ-Чоп) - Софіївська Борщагівка, автодорога Р-04 з виїздом на автодорогу М-06 (Київ-Чоп) через села Білогородка, Гореничі та Стоянка.

Державтоінспекція міста Києва просить автомобілістів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень та дотриманням Правил дорожнього руху.

За даними УДАІ м. Києва