Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
8 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

29.09.2010 11:58

«До проведення фіналу чемпіонату Європи з футболу Київ повинен підготувати для цільових груп УЄФА 7 тис. 300 готельних номерів.

У цьому питанні столична влада плідно співпрацює з туристичним агентством TUI Travel Plc, яке на сьогодні підписало з готелями 75 угод на 6 тис. 261 номер. Загалом до чемпіонату планується збудувати та реконструювати 16 готелів загальним фондом 2 тис. 978 номерів. Це готелі, які зараз будуються, мають стабільне фінансування і надали гарантії щодо введення їх в експлуатацію в 2011 році», – повідомив Анатолій Голубченко.
Він також поінформував, що вже підготовлено проект розпорядження КМДА «Про проведення конкурсів з визначення організаторів загальноміських заходів в рамках підготовки до проведення ЄВРО 2012». Згідно документу, на конкурсній основі буде визначено переможців за такими напрямками: запровадження системи он-лайн бронювання засобів розміщення для вболівальників; визначення генерального оператора з організації громадського харчування і торгівлі на території офіційної фан-зони; визначення організаторів розважальних та промоційних заходів тощо.
За словами Анатолія Голубченка, сьогодні міська влада активно здійснює всі необхідні заходи, які забезпечують вирішення питань щодо реконструкції НСК “Олімпійський”. Зокрема, оперативно вирішено низку земельних питань для перенесення з території стадіону споруд, що підлягають знесенню.
«Для створення зручних підходів до стадіону, безпечної евакуації глядачів зі стадіону, київською владою ведеться робота з облаштування та благоустрою прилеглої до “Олімпійського” території в радіусі 1,5 км. Зокрема, розроблено відповідні плани-схеми, які передбачають ремонт, декорування та фарбування фасадів будівель, ремонт проїзних частин та тротуарів вулиць, систем вуличного освітлення, реконструкції зелених насаджень, ліквідацію МАФів», – розповів Анатолій Голубченко.
Він нагадав, що відповідно до Плану мобільності Києва, згідно з яким буде організовано процес транспортного обслуговування гостей турніру, сформовано перелік об’єктів транспортної інфраструктури.
Зокрема, передбачається будівництво, реконструкція та ремонт 7 автомобільних доріг комунальної власності, а також оновлення рухомого складу міського транспорту (понад 700 автобусів та тролейбусів).
Крім того, до кінця поточного року буде відкрита нова розв’язка на Московській площі та реконструйована вулиця Здолбунівська на ділянці від Харківського шосе до Дніпровської Набережної. Містом також замовлена розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію вул. Горького, просп. Перемоги і просп. М. Бажана, а також будівництво під’їзної автомобільної дороги від просп. Червонозоряного поблизу примикання вул. Кіровоградської до аеропорту «Київ» (Жуляни). Наразі Укравтодором завершується масштабна перебудова Жулянського шляхопроводу.
Разом з тим, столичною владою спільно з Київською областю та аеропортом «Бориспіль» відпрацьовується схема доставки вболівальників з аеропорту до центру міста – в район стадіону НСК «Олімпійський». Планується відкрити спеціальні автобусні маршрути.
«З метою проведення розважальних заходів для вболівальників вже зараз нами розпочато роботу над розробкою проекту майбутньої фан-зони УЄФА ЄВРО-2012 для вболівальників. Для цього залучено спеціалістів відповідного архітектурного бюро, якими вже розроблено схему розташування фан-зони. Загальна місткість фан-зони становитиме 70 тис. 343 вболівальники. Планується, що на день проведення фінального матчу межі фан-зони будуть розширені – її місткість збільшиться до 92 тис. вболівальників», – повідомив заступник голови КМДА.
Анатолій Голубченко розповів, що проектом передбачено поділ території на: зону відпочинку, зону перегляду матчу, зону харчування, VIP-зону, санітарну та технічну зону, зону для вболівальників з обмеженими фізичними можливостями. Усі зони функціонально пов’язані між собою та становлять єдине ціле. Для організації функціонування фан-зони передбачено 9 загальних входів для вболівальників, у тому числі окремий вхід для VIP персон, та 7 головних виходів. Для евакуації відвідувачів передбачено 16 евакуаційних виходів, що розосереджені на всій території. Зона огороджується металевим сітчастим парканом заввишки 2,5 м, периметр огорожі складає 1,7 км. Всі входи будуть зорієнтовані з боку найбільшого напливу вболівальників.

Джерело: www.kmv.gov.ua

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: