Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

11.04.2013 10:02

До 9 травня у столиці завершать роботи з ліквідації ямковості на дорогах загальноміського та районного значення, а до Дня Києва автодорівці обіцяють завершити ремонт дорожнього покриття й на вулицях місцевого значення.

Про це під час прес-конференції повідомив генеральний директор КК «Київавтодор» Петро Береговий.

«Внаслідок аномальних погодних умов у зимовий період 2012-2013 років вулично-шляхова мережа Києва зазнала значних пошкоджень. Зокрема, обстеження автошляхів міста дало невтішні результати – ми виявили понад 96 тисяч квадратних метрів пошкодженого покриття. Тож зараз із настанням сприятливих погодних умов ми приступаємо до більш інтенсивної роботи, ремонтні бригади працюватимуть не лише вдень, а й вночі», – зазначив Петро Береговий.

Загалом, за його словами, з початку проведення ремонтних робіт ямковість було ліквідовано на площі 69 тис. м. кв. До робіт залучено 44 дорожньо-ремонтні бригади, а це понад 350 осіб.

Керівник «Київавтодору» також додав, що одразу після завершення ямкового буде розпочато поточний ремонт автошляхів. Зокрема, роботи заплановані на мостах ім. Патона, «Метро», Московському, просп. Броварському, Палладіна, Ватутіна, вул. Заболотного, Саперно-Слобідській, Бориспільській, Богатирській, І. Мазепи, Верхній та Нижній Вал, Міській, Західній, Дегтярівській, Мельникова, Набережно-Корчуватській, О. Теліги, Кільцевій дорозі тощо.

Крім того, «Київавтодор» розпочав реконструкцію проспекту Перемоги зі шляхопроводом на Нивках. Після завершення робіт магістраль зможе пропускати не 70, а 100 тисяч автомобілів на добу, деякі ділянки проспекту будуть розширені до чотирьох смуг, а для комунального транспорту будуть облаштовані «кишені» на зупинках.

На об’єктах нового будівництва та реконструкції використовуються сучасні матеріали з поліпшеними характеристиками: полімерасфальтобетон, мастичний асфальтобетон, «Гусасфальт» на мостах та шляхопроводах та інші новітні матеріали. Впливатиме на якість нового асфальтного покриття й застосування сучасної дорожньо-будівельної техніки, зокрема, асфальтоукладальників із попереднім ступенем ущільнення 0,92 котки з віброущільненням, горизонтальних холодних фрезів та іншої техніки.

За даними КМДА