Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
5 + 4 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

09.01.2013 12:00

До уваги водіїв! В столиці з 8 по 12 січня у нічний час по Набережному шосе в обох напрямках буде перекрито рух транспорту.

Столична Державтоінспекція нагадує водіям, що триває реконструкція транспортної розв`язки на Поштовій площі. У зв`язку з цим з 8 по 12 січня, у нічний час, а саме з 23 години до 06.00 години ранку в обох напрямках буде перекрито рух транспорту по Набережному шосе, а саме від мосту «Метро» до Поштової площі.
Обмеження в русі пов’язані з проведенням робіт по монтажу балок через Набережне шосе в районі Поштової площі. У зв’язку з цим, Державтоінспекція столиці радить водіям взяти до уваги цю інформацію та обирати інший маршрут.

Шляхи об`їзду:
- в напрямку мосту «Метро»: - вул. Борисоглібська - вул. Сагайдачного – Володимирський узвіз – Європейська площа– вул. Грушевського – Петрівська алея - Паркова дорога – Дніпровський узвіз;
- в напрямку Поштової площі: - Дніпровський узвіз – Паркова дорога – Петрівська алея – вул. Грушевського –Європейська площа – Володимирський узвіз – Боричів узвіз.

Шановні водії! Будьте обачними, неухильно дотримуйтесь вимог дорожніх знаків, і передусім тимчасово встановлених.