Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
12 + 4 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

31.08.2010 16:03

Завтра 1-е вересня. На дорогах Києва з'явиться більше автомобілів зі студентами та батьками, які розвозять дітей по навчальним закладам. Скоро кінець дачного періоду, підтягнуться дачники. Пробки в місті відчуваються сьогодні, ще вчора

завантаженність доріг досягала 53%. За літо автомобілісти встигли відвикнути від пробок, а тепер треба буде планувати свої поїздки заздалегідь. Перед поїздкою радимо вам поглянути на карту пробок за маршрутом вашого прямування, хоча ресурс доступний і з мобільного.
Погіршують ситуацію і незакінчені ремонти доріг - наприклад, на Московській площі, Набережно-Хрещатицькій вулиці. До старих додадуться і нові: «Київавтодор» визначив список вулиць, які почнуть ремонтувати восени.
Може бути тому в "Київавтодорі" повернулися до ідеї одностороннього руху в Подільському районі. Уже до кінця року Іллінську, Сковороди, Спаську, Хориву, Волоську, Почайнинська, Ярославську, Щекавицька, Введенська, Оболонську, Юрківська і Оленівська зроблять односторонніми, як це було з Саксаганського, Жилянській, Горького, Червоноармійській.

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: