Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
12 + 7 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

29.10.2012 14:47

У КК «Київавтодор» інформують, що роботи із спорудження естакади на Поштовій площі тривають згідно графіку.

Уже на 80% виконані роботи зі зведення підпірних стін, на 60% перекладено інженерні мережі. У районі Боричевого узвозу завершуються роботи з влаштування опор для естакади, якою автомобілі з’їдуть з Володимирського узвозу на вул. Набережно-Хрещатицьку. Почалися роботи зі спорудження тунелю, виїмки ґрунту, влаштування монолітно-залізобетонного перекриття та підземного пішохідного переходу під Боричевим узвозом.

Нагадаємо, у зв’язку із реконструкцією Поштової площі будівельники звузили Набережне шосе до 2 смуг і перекрили ділянку всього на 200 метрів – від перехрестя Набережного шосе і Боричевого узвозу в напрямку мосту Метро. Також закрито рух транспорту з Боричевого узвозу на Набережне шосе та у зворотному напрямку. Скрізь встановлені дорожні знаки, які попереджають водіїв про обмеження руху на площі.
У комунальній корпорації підкреслюють, що шляховики зробили все можливе, щоб полегшити пересування водіям на період реконструкції.

Після завершення будівництва тунелі розв’язки розводитимуть потоки транспорту, через які раніше на площі постійно утворювалися автомобільні затори. Крім того, тут створять пішохідну зону з оглядовим майданчиком.

За даними КМДА