Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
6 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

19.09.2012 16:27

На Поштовій площі в Києві знесли пішохідний міст, ще більше обмежили рух.

Власне, будівельники зменшили Набережне шосе на 2 смуги - перекрили ділянку всього метрів 200 - від перехрестя Набережного шосе і Боричевого узвозу в напрямку мосту "Метро".

Також закрито:

  • правий поворот з Боричевого узвозу на Набережне шосе в напрямку мосту "Метро";
  • лівий поворот з Набережного шосе на Боричів узвіз у напрямку вулиці Сагайдачного;
  • правий поворот з вул. Набережно-Хрещатицької на Боричів узвіз в напрямку вулиці Сагайдачного.

Скрізь встановлені знаки, де сказано, що площу потрібно об'їжджати. За 1-2 тижні київські водії звикли до нових умов проїзду, ситуація дещо стабілізувалась. Інша проблема - це транзитний транспорт. Далекобійники про реконструкцію напевно навіть не чули. І все, їдуть через Поштову площу, ще ускладнюючи ситуацію.  

Шляховики зробили все можливе, щоб полегшити життя водіям. Та й розв'язка будується з цією ж метою - тунелі повинні розвести потоки транспорту, щоб не створювалися тягучки на під'їзді до площі, крім того, тут створять пішохідну зону з оглядовим майданчиком,  під площею буде паркінг. На самій площі запланований фонтан, ще один - на Дніпрі». «Макдональдс» зносити вже не будуть.

В ході будівництва нової розв’язки  був знесений пішохідний міст, який з’єднував Річковий вокзал з Поштовою площею (дивіться відео).

Зараз основні роботи ведуться навпроти Річкового вокзалу, біля будівлі "Київпастрансу" зводять підпірні стіни, а в районі Боричевого узвозу будівельники бурять палі для естакади, по якій автомобілі з’їдуть з Володимирського узвозу на вул. Набережно-Хрещатицьку.