Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 5 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

10.09.2012 16:17

Влада Києва має намір відселити приватний сектор на проспекті Науки через будівництво розв'язки.

Як пише Сегодня, всього планують знести 25 будинків, а на їх місці побудувати естакаду і розширити до шести смуг виїзд з проспекту Науки.

Зокрема, друга черга розв'язки, перша частина якої була побудована в минулому році, має на увазі будівництво над ж/д полотном двох естакад, які з'єднають проспект Науки і Столичне шосе.

"На примиканні проспекту Науки до Столичного шосе є переїзд, через це накопичуються великі пробки. З появою естакади переїзд зникне, а для пішоходів ми побудуємо місток", - розповів виданню заступник директора «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» Микола Васильцов.

За його словами, проспект Науки на під'їздах до естакад розширять з двох до шести смуг і зроблять зручні заїзди на розв'язку з усіх вулиць. Як повідомляється, вартість розв'язки - 800 млн грн. Перші сваї вже почали забивати, але роботи поки що зупинилися.

Васильцов заявив, що потрібно знести 25 приватних будинків, за його словами, домовленість з більшістю жителів є. "Ми сподіваємося, що цього року нам виділять гроші на відселення і до Нового року ми зможемо почати готувати майданчик, щоб уже в наступному будувати. Зараз з жителями йдуть переговори", - зазначив Васильцов.

Як пише видання, ряд жителів погодилися на запропоновані умови, однак деякі виступили проти. "Що тільки не придумують, щоб отримати побільше. За два дні в одному будинку прописалося 14 осіб, навіть не родичів. Ми передали матеріали у міліцію", - заявив газеті заступник голови КМДА Михайло Кучук.

Столичное шоссе

За матеріалами "СЕГОДНЯ"