Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
18 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

05.09.2012 16:15

Олександр Попов: «До кінця року у Києві створять єдиний паркувальний простір».

З метою удосконалення транспортної інфраструктури міста, зокрема, розвантаження автошляхів та збільшення їхньої пропускної спроможності, поліпшення екологічної ситуації, а також для підвищення безпеки пішоходів у Києві розробляють програму «Єдиний паркувальний простір». Цього можна досягти, утому числі, шляхом упорядкування системи міських парковок та паркувальних майданчиків. Над розробкою зазначеної програми працюють фахівці комунального підприємства «Київтранспарксервіс». Про це розповів голова КМДА Олександр Попов, відповідаючи на запитання користувачів мережі Facebook у прямому ефірі телеканалу «Київ».

Проект програми буде представлений на розгляд депутатів Київради вже восени, аби з наступного бюджетного року місто розпочало її реалізацію.

Голова КМДА зазначив, що виконання програми дозволить упорядкувати існуючі та створити нові паркомісця у локаціях, де автівки не заважатимуть пішоходам та не порушуватимуть благоустрою міста. Крім того, це ще й привабливий інвестиційний проект.

«Ми передбачаємо, що протягом 2013-2014 років у реалізацію програми «Єдиний паркувальний простір» буде інвестовано близько одного мільярда гривень. Наше завдання – створити у місті такі умови, за яких буде зручно пересуватися як пішоходам і пасажирам громадського транспорту, так і автовласникам. При цьому ми орієнтуємося на розвиток публічного простору, складовими якого є вільні від транспорту тротуари та пішохідні зони, окремі смуги громадського транспорту. Зрештою, ми повинні остаточно вирішити проблему паркування у центральній частині міста», – розповів Олександр Попов.

Йдеться, зокрема, про будівництво багатоповерхових та перехоплюючих паркінгів, впорядкування та організацію паркування на прибудинкових територіях, впорядкування функціонування автостоянок та гаражно-будівельних кооперативів.

За даними КМДА