Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
4 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

24.07.2012 12:33

В столиці за півроку за порушення ПДР в частині зупинки і стоянки, до відповідальності притягнуто більше 15 тисяч водіїв.

Управлінням Державтоінспекції міста Києва постійно проводяться організаційно-практичні заходи, спрямовані на зниження аварійності на вулично-дорожній мережі міста, виявлення порушень ПДР, які суттєво впливають на стан аварійності та виникнення заторових ситуацій. Зокрема, проводиться робота по недопущенню порушень правил зупинки та стоянки транспортних засобів на проїжджій частині доріг.

Так, з початку року співробітниками столичної Державтоінспекції за порушення ПДР в частині зупинки і стоянки, до адміністративної відповідальності притягнуто 15348 водіїв транспортних засобів.

Слід зазначити,що такі порушення фіксуються щодня і виявляється близько ста порушень за день. Автолюбителів, які будуть ігнорувати правила паркування, інспектори ДАІ, згідно з чинним законодавством, будуть притягувати до адміністративної відповідальності. Нагадаємо, штраф за такий вид порушення становить від 255 до 340 гривень.

УДАІ Київ