Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

26.06.2012 15:34

Водій автомобіля, який збив двох співробітників ДАІ, перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Столична Державтоінспекція вже повідомляла про випадок, який стався 24 червня у столиці на вул. Кропивницького, 10 водій автомобіля «Toyota RAV4», порушуючи Правила дорожнього руху та ігноруючи законні вимоги правоохоронців, скоїв наїзд на двох працівників Державтоінспекції.

За підозрою у скоєнні злочину 28-річного водія затримано в порядку ст.115 Кримінально-процесуального кодексу України до санкції суду, який має обрати йому міру запобіжного заходу. Згідно з висновком КМНКЛ «Соціотерапія» щодо результатів медичного огляду, чоловік керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння.

Прокуратурою Печерського району міста Києва стосовно водія порушено кримінальну справу за ст. 342: «Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві» та ст. 345: «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.

Інформація УДАІ м. Києва