Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
4 + 5 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

21.06.2012 17:51

За добу співробітники ДАІ виявили 53 водія напідпитку. Ряди порушників поповнили іноземці.

Співробітники столичної Державтоінспекції щодня затримують близько чотирьох десятків водіїв, що керують автомобілем напідпитку. А останнім часом водії стали більше вживати спиртні напої та дозволяти собі сідати за кермо будучи напідпитку. Таким чином наражаючі на небезпеку не лише себе, але й оточуючих. Лише вчора співробітники ДАІ виявили 53 водія, які керували транспортним засобом у стані сп’яніння. Цього разу ряди порушників поповнили іноземці.

Так, 20 червня наряд ДАІ полку ДПС у складі старшого лейтенанта міліції Костянтина Матківського та прапорщика міліції Ігора Салюка несли службу неподалік фан-зони, на вулиці Прорізній. Близько о 7 години ранку до них звернувся 32-х річний громадянин Франції – Жоремі. Він запитав, як добратись до вулиці Басейної. Інспектори взялись пояснювати гостю маршрут, але звернули увагу на те, що від нього було чутно запах спиртного. Вони попередили нашого гостя, що йому не можна сідати за кермо. Доброзичливий француз доволі вільно володів російською і пояснив, що все зрозумів… Але згодом інспектори помітили, як він сів за кермо свого «Рено» і поїхав. Наряд зупинив водія і відсторонив його від керування. Прилад «драгер» показав, що у порушника є 0,93 проміле вмісту алкоголю у крові (допустима норма 0,2 проміле).

Поїздку все ж довелося відкласти. Водія-іноземця доправили до Шевченківського суду, де суддя виніс постанову про накладання мінімального штрафу. Нагадаємо, що штраф за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння - від 2550 до 3400 гривень, законодавством також передбачено позбавлення права на керування на строк від 1 до 2 років.

УДАІ м. Києва

Розділ новини: ДТП