Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
4 + 4 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

11.06.2012 12:37

11 червня шведські вболівальники проведуть у Києві урочистий марш-парад.

Шведські фани мають давню традицію – зібратися за кілька годин перед початком футбольного матчу на великій площі, поспілкуватися, і вже разом, дружньою колоною, рушати на стадіон. Турнір ЄВРО 2012 теж не став виключенням.

У дні проведення матчів ЄВРО 2012 у Києві за участі збірної команди Королівства Швеція (11, 15 та 19 червня) шведські уболівальники також проведуть традиційні футбольні марші.

Збір уболівальників буде здійснюватись о 14.00 год. на площі Лесі Українки, а сам марш стартуватиме о 18.00 і пройде за маршрутом: пл. Лесі Українки – вул. Кутузова – вул. Московська – Кловський узвіз – вул. Мечникова – вул. Басейна – вул. Еспланадна – стадіон НСК «Олімпійський» (Північні ворота).

Зважаючи на це, частина центральних вулиць буде тимчасово закрита для руху автотранспорту, тож водіям рекомендовано взяти до уваги наступну інформацію. Так, 11 червня:

•    з 13.30 год. до 18.45 год. рух транспорту на бульв. Лесі Українки буде закрито в обох напрямках на ділянці від вул. Кутузова до вул. І. Кудрі;

•    з 17.30 год. до закінчення проходження маршу буде закрито рух транспорту на вул. Кутузова, вул. Московській (на ділянці від вул. Цитадельної до Кловського узвозу), Кловському узвозі (на ділянці від вул. Московської до вул. Мечникова), вул. Мечникова, вул. Басейній (на ділянці від вул. Шовковичної до вул. Еспланадної).

Інформація КМДА