Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
12 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

08.06.2012 11:55

МВС відкрило Оперативний штаб Євро-2012.

Оперативний штаб МВС України, який виконуватиме функцію міжвідомчого «мозкового центру» й куруватиме питання забезпечення правопорядку в державі під час Євро-2012, презентували у Києві, у четвер, 7 червня. 

Про технічне оснащення штабу та порядок роботи працівників розповів начальник Управління масових заходів та з питань Євро-2012 Департаменту громадської безпеки МВС України Олег Матвєйцов.
Зокрема, інформація, що стосується Євро-2012, з регіонів надходить цілодобово. У міліцейських звітах відображається інформація про стан правопорядку у приймаючих містах, надзвичайні події, що мали місце упродовж доби, а також заходи, проведення яких заплановане в рамках спортивного свята.

Завдяки сучасному обладнанню правоохоронці мають змогу спостерігати на встановлених у штабі моніторах стан правопорядку одночасно в усіх приймаючих містах. До «сфери інтересів» працівників органів внутрішніх справ потрапили офіційні фан-зони турніру, територія навколо спортивних споруд у Києві, Харкові, Донецьку та Львові, а також найбільш людні місця цих міст. У столиці, наприклад, таку інформацію відслідковують близько 100 камер.

Крім того, на базі Оперативного штабу МВС України існує можливість проведення засідань міжвідомчої робочої групи, до складу якої включені представники різних центральних органів виконавчої влади. Така взаємодія дає змогу оперативно інформувати керівництво держави про перебіг подій, а також швидко вирішувати проблемні питання, що можуть виникнути під час проведення футбольного турніру.

Інформаційний центр «Україна-2012»

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: