Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

06.06.2012 15:48

На час проведення в Україні чемпіонату Євро-2012 в Харкові заплановано часткове перекриття ряду вулиць.

Маршрут прямування уболівальників від фан-зони на пл. Свободи до стадіону "Металіст" і дорогу до аеропорту в дні матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 р. перекриють для всіх видів наземного транспорту.

Згідно зі сценарієм проведення матчів буде проведено кілька заходів з організації дорожнього руху на ділянках проїжджої частини по вул. Сумській від фан-зони на пл. Свободи до пл. Конституції, вихід на Московський проспект через вул. Вернадського і далі по пр. Гагаріна до аеропорту (так званий головний маршрут чемпіонату) протягом трьох днів матчів будуть закриті.

Державтоінспекція Харківської обл. повідомляє, що навколо футбольної арени у дні матчів влада створить транспортний периметр.

Транспортний периметр стадіону "Металіст" обмежений вулицями: пр. Гагаріна - площа Руднєва - пр. Московський - вул. Польова - вул. Золотий - пр. Гагаріна.

Час функціонування транспортного периметра: з 6:00 9 червня до 2:00 10 червня, з 6:00 13 червня до 2:00 14 червня, з 6:00 години 17 червня до 2:00 18 червня. У дні матчів (9, 13 і 17 червня) рух усіх видів транспорту в межах транспортного периметру буде повністю закрито. Пересування транспортних засобів мешканців та транспорту, що обслуговує підприємства та організації в рамках транспортного периметру, здійснюється за наявності акредитаційного талона.
На час функціонування фан-зони рух транспорту по площі Свободи заборонено.
 

Облаштують два паркування: під Балашовским шляхопроводом і на перехресті пр. Московського та вул. Повстання. Обмежується в'їзд автобусів з уболівальниками і вболівальників на власному транспорті, не мають акредитації, шляхом їх розміщення на перехоплюючих паркінгах в межах міста.

Перехоплюючі  тимчасові паркінгиі, які будуть працювати в Харкові і на під'їздах до міста під час чемпіонату Європи з футболу 2012 року: тимчасовий паркінг № 1 на ст. м. "Тракторний завод" зможе прийняти 120 автобусів і 250 автомобілів; паркінг № 2 (ст. м. "Пролетарська") розрахований на 130 автобусів і 250 машин; паркінг № 3 на 300 автомобілів буде розташований на території ТРЦ "Дафі" біля ст . м. "Героїв Праці"; паркінг № 4 розміститься на території ТЦ "Епіцентр".

Крім того, на в'їзді до Харкова у Дергачівському та Харківському районах виділені місця для облаштування чотирьох перехоплюючих паркінгів загальною площею 18 га. У Дергачівському районі паркінги будуть розміщені в Малій Данилівці (територія ТЦ "Metro", 337 машиномісць) і у сел. Черкаська Лозова (35 місць). У Харківському районі один паркінг буде розташований в районі автомобільного ринку "Лоск" (сел. Пісочин, 1600 місць), другий - біля ринку "1-й кілометр" (с. Затишшя, 600 місць).

Рух великовантажного транспорту буде обмежено з 6:00 9 червня до 2:00 10 червня, з 2:00 13 червня до 2:00 14 червня, з 6:00 17 червня до 2:00 18 червня. Вантажівки будуть направлятися по окружній дорозі в об'їзд міста.

Інформація УДАІ м. Харкова