Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
10 + 5 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

18.05.2012 13:27

У зв’язку з підготовкою та проведенням традиційного Дня Європи, який відбудеться в Києві цієї суботи, 19 травня, вносяться деякі зміни у схему руху автотранспорту у центрі столиці.

Так, з 22:00 п’ятниці, 18 травня, до 7 години ранку суботи, 19 травня, буде перекрито рух автотранспорту на Хрещатику від вул. Богдана Хмельницького до вулиці Інститутської.

З 7 години ранку 19 травня до 7 ранку 20 травня буде закрито рух транспортних засобів вулицею Хрещатик на відрізку від Бессарабської площі до вул. Інститутської.

Заїзд та виїзд на вул. Хрещатик буде дозволено лише тим транспортним засобам, які забезпечують перевезення до місця святкування обладнання, торгових палаток, продовольчих товарів та художніх колективів, у разі наявності відповідних перепусток.

Також КП «Київпастранс», КП «Київський метрополітен» та Комунальною службою перевезень будуть передбачені резервні одиниці громадського транспорту, який додатково випустять на маршрути у разі збільшення кількості пасажирів, які відвідуватимуть заходи в рамках Дня Європи.

За даними КМДА