Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 10 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

23.04.2012 12:27

До Дня Перемоги комунальна корпорація «Київавтодор» планує завершити реконструкцію проспекту Миколи Бажана та будівництво розв’язки на перетині бульвару Дружби народів і Наддніпрянського шосе.

Про це заявив генеральний директор корпорації Георгій Глінський.
За його словами, після завершення комплексної реконструкції на проспекті М. Бажана з’явиться бар’єрна огорожа нового типу, технологія якої дозволяє зміщуватися при ударі і повертатися на місце. Також у ході реконструкції повністю замінене освітлення на енергозберігаюче, укладене довговічне армоване асфальтобетонне покриття. Крім того, на проспекті реконструювали підземні переходи, а вздовж усієї магістралі відокремили велосипедну доріжку. За словами Георгія Глінського, після такої реконструкції у найближчі 7-12 років проспект не потребуватиме жодних оновлень.

До Дня Перемоги столична влада планує також відкрити розв'язку на перетині бульвару Дружби народів і Наддніпрянського шосе. Розв’язка виконана на різних рівнях, з тунелями й естакадами, і є першою такого рівня в Україні. Вона дозволить збільшити пропускну здатність транспортного вузла вдвічі.

І це не єдині важливі об’єкти транспортної інфраструктури, які зараз приводить до ладу міська влада.
Наразі завершується реконструкція вул. М.Горького, а для розвантаження Південного мосту заплановано продовжити вул. П.Григоренко до вул. А.Ахматової. У планах на поточний рік також заплановане будівництво транспортної розв’язки на вул. Здолбунівській, на перетині просп. Науки та Столичного шосе, реконструкція Поштової площі та дороги Київ-Гостомель, просп. Маршала Рокосовського, Венеціанського мосту та інших об’єктів транспортної інфраструктури.

Паралельно столична влада працює над збільшення парку громадського транспорту міста. Цього року на вулиці Києва вийшло близько 160 нових автобусів і тролейбусів. А до кінця року автопарк збільшиться більше, ніж на 400 машин. Як заявляв голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, місто не тільки оновлює громадський транспорт, а створює якісно нову, сучасну систему громадського транспорту. Метою цієї роботи є створення комфортних умов для пасажирів, економія їхнього часу, а також посилення соціального захисту пільгових категорій киян.

Нагадаємо, зовсім нещодавно, 5 квітня, голова КМДА Олександр Попов відкрив нову транспортну розв’язку (естакаду) на примиканні Дніпровського спуску до Набережного шосе.

За даними КМДА.