Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
4 + 7 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

19.04.2012 11:49

Будівництво транспортної розв’язки на Наддніпрянському шосе планують завершити до Дня Перемоги.

Про це поінформував генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Георгій Глінський.
«Будівництво транспортної розв’язки на перетині бульвару Дружби Народів і Наддніпрянського шосе плануємо завершити у травні, до Дня Перемоги. Власне, розв’язка уже працює, заторів на ній немає, як це було раніше. Нам ще треба покласти верхній шар асфальтобетонного покриття, виконати роботи з благоустрою. Будівництво відбувається дуже інтенсивними темпами із застосуванням нових технологій і матеріалів, а також спеціальної техніки, що дає змогу забезпечити високу якість робіт», – сказав Георгій Глінський.

За його словами, майбутній автодорожній вузол має вдвічі збільшити пропускну спроможність ділянки, а отже: вирішити проблему заторів на в’їзді на Міст ім. Є.О. Патона. Також у рамках зведення розв’язки буде проведено реконструкцію існуючих підземних пішохідних переходів та побудовано ще два нові, що суттєво покращить безпеку руху пішоходів.

Разом з тим, техніка «Київавтодору» продовжує ліквідацію ямковості на дорогах міста.
Першочергово ремонтні роботи здійснюються на вулицях з інтенсивним рухом, на магістралях, де багато маршрутів громадського транспорту. Для виконання робіт із поточного (дрібного) ремонту підприємства корпорації застосовують сучасні технології з використанням причіпних повітряно-струйних установок типу «Магнум», гарячого асфальтобетону, бітумно-полімерної мастики та механізованих засобів для ущільнення. Уже виконано робіт з ліквідації ямковості на площі 42 тис. кв.м.

За даними КМДА