Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
6 + 12 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

05.04.2012 15:44

 Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов першим оцінив переваги нової розв’язки на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе.

Відсьогодні новозбудована естакада замінить незручний світлофорний поворот у бік Паркової алеї, що впродовж тривалого часу був основною причиною заторів на Набережному шосе. Естакаду звели у надзвичайно короткі терміни, дотримавшись при цьому всіх норми будівництва.

«Нині ми вводимо в експлуатацію об’єкт про який ще рік тому ніхто навіть не мріяв. Рішення щодо його будівництва було прийнято літом минулого року. І нині, в надзвичайно короткі терміни, нова розв’язка готова забезпечити безперебійний рух у бік центру. Я хотів би подякувати мостобудівцям які забезпечили для Києва ще одну транспортну перемогу», – наголосив під час церемонії офіційного відкриття транспортної розв’язки Олександр Попов.

Загальна довжина естакади – трохи більше 361 метра, при її будівництві використовували виключно будівельні матеріали українського виробництва, будували руками київських мостобудівців. Найважливішим завданням реконструкції транспортної розв’язки є збільшення пропускної спроможності прямих потоків Набережного шосе, максимальне спрощення руху основних лівоповоротних потоків та забезпечення безпечності руху транспорту.

За даними КМДА